sobota, 23 stycznia 2016

#53 KOLORAŻE. NA DŁUGIE WIECZORY


 KOLORAŻE. NA DŁUGIE WIECZORY

Informacje szczegółowe :

data wydania: grudzień 2015 
liczba stron: 96
cena z okładki: 29,90 zł
wydawnictwo: Mamania

                        Kilka słów o fabule:

Koloraże to kolorowanki antystresowe dla dorosłych. W tej odsłonie odnajdziesz zimowe krajobrazy, śnieżne motywy, oraz liczne leśne zwierzęta i jeszcze więcej!

Moja opinia:Z początku nie rozumiałam tego szumu wokół kolorowanek dla dorosłych, do chwili gdy dostałam swój pierwszy egzemplarz tej książki. Kiedy zaczęłam kolorować nie mogłam przestać aż do skończenia rysunku. Uzależniłam się. Codziennie wykonuję co najmniej 1 rysunek. Zdecydowanie nie radzę wam zabierać się do tej książki, gdy macie dużo roboty, bo nie będziecie mogli się oderwać. To świetny pomysł dla prezent dla każdego. Naprawdę pozwala się odprężyć i miło spędzić czas. Do wyboru mamy ponad 90 różnych rysunków począwszy od prostych krajobrazów i futurystycznych wzorów przez średnio zaawansowane obrazki do bardzo dokładnych prac wymagających wiele uwagi. Dzięki kolorowaniu możemy nauczyć się wiele cierpliwości i dokładności. Idealna rozrywka na długie wieczory. Zdecydowanie polecam!Oprawa graficzna:

Rysunki są piękne i zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie. Wzory są obustronne. Są tu trudne jak i bardzo łatwe obrazki. Nawet okładka jest śliczna i zachęca do kreatywnego kolorowania. 

Komu może się spodobać ?

Polecam te kolorowanki każdemu kto chce się oderwać od rutyny i odprężyć niezależnie od wieku. To wspaniały powrót do dzieciństwa. 

pokolorowany obrazek mojego autorstwa

Ocena:

10/10

Podsumowanie:

Fantastyczna sprawa, niebezpiecznie wciągająca. Świetna alternatywa dla bezcelowego przeglądania internetu. Idealnie dobrany tytuł do zawartości książki. Na dodatek wszystkie wzory zostały stworzone przez polskich artystów. Polecam!
P.S Do kolorowania używałam kredek Koh-I-Noor.

Kilka obrazków:


5 komentarzy:

 1. Ostatnimi czasy bardzo polubiłam kolorowanki, a te są naprawdę piękne :) Szczególnie ten pokolorowany przez ciebie ptaszek :) Myślę, że za jakiś czas ją sobie sprawię. Pozdrawiam! /Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba muszę się zaopatrzyć w taki egzemplarz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja raczej nie przepadam za kolorowankami, więc to chyba nie dla mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wciąż nie jestem w stanie pojąć fenomenu tych wszystkich kolorowanek, ale kto wie, może to dlatego, że jeszcze nie próbowałam. ;)
  Pozdrawiam!
  Hon no Mushi

  OdpowiedzUsuń
 5. przydałyby się na odprężenie ;)

  OdpowiedzUsuń