Ariana dla WS | Blogger | X X

wtorek, 15 sierpnia 2017

SERIALE (2) II FRIENDSHIP

1.Suits

Manhattan+prawnicy=jeden z moich ulubionych seriali EVER
   Opis fabuły:Mike Ross to geniusz, posiadający fotograficzną pamięć, który potrzebuje pieniędzy, więc zgadza się przemycić narkotyki. Podczas akcji trafia na policje, dlatego ucieka i spotyka Harveya Spectera-najlepszego prawnika na Manhattanie. Mike zaimponował mężczyźnie, z tego powodu dostaje pracę w kancelarii, ale chłopak nie ma uprawnień do bycia prawnikiem, więc w każdej chwili może iść do więzienia. 
Moja opinia: Uwielbiam ten serial. Począwszy od trzymającej w napięciu fabuły skończywszy na genialnie wykreowanych bohaterach, którzy są niezwykle różnorodni i charakterystyczni, wszystko jest świetnie zaplanowane. 
Moim zdaniem najlepsza część tego show, to relacja pomiędzy głównymi bohaterami. Mike i Harvey są jak rodzina, Harvey traktuje chłopaka prawie jak syna, zrobiłby dla niego wszystko. Ich lojalność jest niesamowita.

2.Merlin

 Opis fabuły: Merlin to młodzieniec obdarzony potężnymi mocami w czasach, kiedy użycie magii jest karane śmiercią. Przybywa on do Camelotu, gdzie zatrzymuje się u nadwornego medyka Gaiusa. Wkrótce odkrywa, że jego przeznaczeniem to ochrona księcia Artura.
Moja opinia: Uwielbiam ten serial za ciekawą fabułę, oraz genialny humor. Relacja między Arturem, a Melinem jest czymś wyjątkowym. Z początku nie przepadali za sobą, lecz z czasem stali się jak bracia. Ten serial to prawdziwa magia dosłownie.

3.Prison Break

 Opis fabuły:Michael nie wierzy w winne swojego brata, który został skazany na śmierć i czeka w więzieniu na wyrok. Postanawia go uratować,dlatego pozoruje napad na bank i trafia do tego samego zakładu karnego. Jego celem jest ucieczka i ma plan.
Moja opinia: 
Wyjątek na tej liście, bo dotyczy nie przyjaciół, ale braci. Kocham. Moim zdaniem sezon pierwszy i drugi to mistrzostwo, trzeci i czwarty raczej tylko dla fanów. Wartka akcja, mroczny klimat, trzyma w napięciu od początku do końca. W tym roku został wypuszczony sequel, który moim zdaniem jest świetny.

4.House MD.

Opis fabuły: Złośliwy, sarkastyczny lekarz-geniusz codziennie wraz ze swoim zespołem stara się rozwikłać zagadki medyczne.
Moja opinia: House to klasyk seriali. Miliony pokochały lekarza zgreda, ale w pewnych momentach okazywało się, że jednak ma uczucia, szczególnie jeśli chodzi o przyjaciela.

5.Sherlock

Opis fabuły: Jonh jest lekarzem wojskowym, po powrocie z wojska zaczyna poszukiwać lokum i wtedy spotyka grniusz i detektywa Sherlock'a Holmsa.
Moja opinia:  Czy może by coś lepszego niż uwspółcześniona wersja najlepszych wątków detektywistycznych. Duet Sherlock i Watson to po prostu mistrzostwo, więcej dodawać nie trzeba. 
165 komentarzy:

 1. Ja nie mam ostatnio nerwów do oglądania seriali - męczę się przy nich okropnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam żadnego z tych seriali. xD I w najbliższym czasie raczej nie poznam. Gdybym tworzyła takie zestawienie to obowiązkowo pojawiliby się tutaj Scott i Stiles z Teen Wolf'a oraz Jasper i Monty z The 100 <33
  Pozdrawiam!
  https://recenzjeklaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. "Prison Break" próbowałam oglądać, widziałam pierwszy sezon i trochę go męczyłam, szczerze mówiąc. Tzn. to dobry serial, po prostu po jednym odcinku nie miałam od razu ochot na kolejny XD

  OdpowiedzUsuń
 4. W końcu ktoś kto oglądał "Merlina" <3
  Uwielbiam przyjaźń głównych bohaterów i nie mogę żyć bez tego serialu, więc oglądam go co roku od nowa. xd
  Reszty nie oglądałam, ale o nich słyszałam, więc może kiedyś się skuszę. zwłaszcza "Sherlock" za mną chodzi.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Merlin, zdecydowanie mój ulubiony serial!

  OdpowiedzUsuń
 6. ./go/anonymouscommentshelp
  javascript:void(0)
  javascript:void(0)

  OdpowiedzUsuń
 7. Для распознавания карт Таро берутся специфические словари. Стоит не забывать, что результативность гадания прямо зависит от уверенности человека. Нет нужды просто относиться к ворожбе на Таро. Гадание на будущее с человеком значится самым правдивым действием прочитать судьбу человека. Ранние методы предсказания грядущего родились тысячи лет назад до Н.Э. Естественные катаклизмы или церемониальные убийства животных за многие годы основали определенное трактование увиденного.

  OdpowiedzUsuń
 8. Комплекс мероприятий, ориентированных на предсказание жизненного пути, отмечают как гадание. Гадание на рунах на будущее ждет ли меня светлое будущее - это надежный порядок прогнозировать будущее с использованием различных объектов и порядков. Потусторонние силы и всякие способы ворожения учеными не установлены, зато различные люди верят в это. Возникновение Таро покрыто пологом таинства, поскольку на сто процентов ни один человек не имеет понятия, с чего вдруг они распространились. Стародавние карты сопровождали род человеческий в период записанной истории. Предполагается, что карты Таро впервые появились аж в колыбели зарождения человечества - Египте.

  OdpowiedzUsuń
 9. Посетителям сети представлены тысячи дилеров с какими угодно веществами. Делайте лишь только защищенные виды проплаты товаров. Для идентификации на портале ГидраUnion допускается использовать зеркало главной страницы UnionГИДРА. Ссылки для входа на проект ЮнионHYDRA постоянно добавляются. Громаднейший перечень веществ hydra2web ссылка действительно поражает воображение.

  OdpowiedzUsuń